Grupy 2-4 osobowe

Lekcje grupowe mają wiele zalet. Możliwa jest interakcja nie tylko między nauczycielem, a kursantem, ale również między kursantami. Ucząc się w grupie wzajemnie się motywujemy, inspirujemy, a przy tym płacimy mniej niż za lekcje indywidualne. Mała grupa nie wyklucza przy tym możliwości podążania za naszymi osobistymi potrzebami związanymi z rozwojem językowym.

Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i młodzieżą, mam bogaty warsztat pracy, znam różnorodne materiały edukacyjne, podręczniki do nauki hiszpańskiego (choć jeśli nie chcecie, nie będziemy z nich korzystać) i metody nauki.
Zdobyłam certyfikat coacha językowego i akredytację International Coaching Federation. Pracuję w nurcie neurolingwistyki, co oznacza, że wiem jak uczyć w sposób zgodny  z funkcjonowaniem naszego mózgu (czyli, w uproszczeniu, wiem, jak uczyć, żeby nauczyć). Nauka ze mną jest przyjazna, opiera się na zaufaniu do kursantów, podążaniu nie tylko za ich potrzebami, ale i wrażliwością, co powoduje, że nauka hiszpańskiego w szkole Estudiando przynosi wiele radości i satysfakcji, a dzięki temu jest bardzo skuteczna.

Cena za 55 minutową lekcję to:

  • w przypadku grupy 2 osobowej – 50 zł od osoby,
  • w przypadku grupy 3 osobowej – 40 zł od osoby,
  • w przypadku grupy 4 osobowej – 35 zł od osoby.

Zawsze przygotowuję się do lekcji, a po zajęciach przesyłam kursantom indywidualną notatkę z zajęć.

Jeśli znasz kogoś, kto też chciałby uczyć się hiszpańskiego i jesteście na podobnym poziomie, to jest to najlepsze rozwiązanie – w swoim towarzystwie będziecie się czuli najbardziej swobodnie. Jeśli jednak nie znasz nikogo, kto byłby zainteresowany współpracą – daj znać – może ktoś inny też czeka na partnera do konwersacji?

Lekcje odbywają się on line na platformie Zoom lub stacjonarnie w Siemianowicach Śląskich (maksymalnie dla grup dwuosobowych).

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia, masz pytania, lub wątpliwości – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Scroll to Top