Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Jesteś w ósmej klasie i zastanawiasz się , czy nie zdawać egzaminu właśnie z tego języka? To może być bardzo dobra decyzja, zwłaszcza, jeśli będziesz przygotowywać się z wykwalifikowanym nauczycielem!

Jestem przewodniczącą komisji egzaminacyjnej egzaminu ósmoklasisty w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Jaworznie i czynnym egzaminatorem. Test ósmoklasisty nie ma przede mną żadnych tajemnic! Na lekcji nie tylko będziemy się uczyć języka hiszpańskiego, ale też dokładnie omówimy typy zadań egzaminacyjnych i najlepsze sposoby ich rozwiązywania.

Lekcje prowadzone są w przyjaznej, spokojnej atmosferze, w oparciu o założenia neurolingwistyki, czyli w sposób przyjazny mózgowi – to zwiększa ich efektywność i pozwala lepiej przygotować się do czekającego Cię wyzwania.

Cena za 55 minutową lekcję to 90 zł w przypadku zajęć indywidualnych i 60 zł od osoby za lekcję w grupie dwuosobowej. W ramach naszych spotkań sprawdzę też Twoje wypracowania egzaminacyjne.

Zajęcia odbywają się on line na platformie Zoom lub stacjonarnie w Siemianowicach Śląskich.

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia, masz pytania, lub wątpliwości – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Scroll to Top