Nauka indywidualna / korepetycje

Indywidualne zajęcia z lektorem dają możliwość dostosowania nauki do Twoich potrzeb – poziomu, częstotliwości i długości spotkań, tematyki, a nawet preferowanych metod pracy.
Jestem nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dorosłymi i młodzieżą, mam bogaty warsztat pracy, znam różnorodne materiały edukacyjne, podręczniki do nauki hiszpańskiego (choć jeśli nie chcesz, nie będziemy z nich korzystać) i metody nauki.
Zdobyłam certyfikat coacha językowego i akredytację International Coaching Federation. Pracuję w nurcie neurolingwistyki, co oznacza, że wiem jak uczyć w sposób zgodny  z funkcjonowaniem naszego mózgu (czyli, w uproszczeniu, wiem, jak uczyć, żeby nauczyć). Nauka ze mną jest przyjazna, opiera się na zaufaniu do kursanta, podążaniu nie tylko za jego potrzebami, ale i wrażliwością, co powoduje, że nauka hiszpańskiego w szkole Estudiando przynosi wiele radości i satysfakcji, a dzięki temu jest bardzo skuteczna.

Cena za 55 minutową lekcję to 100 zł. Zawsze przygotowuję się do lekcji, a po zajęciach przesyłam kursantom indywidualną notatkę z zajęć. 

Lekcje odbywają się on line na platformie Zoom lub stacjonarnie w Siemianowicach Śląskich.

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia, masz pytania, lub wątpliwości – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Natalia Dawidowska z flagą Hiszpzanii w rękach
Scroll to Top