Przygotowanie do matury

Matura w 2023 roku to dla maturzystów ogromne wyzwanie. Jeśli zdecydowałaś/eś o zdawaniu matury z języka hiszpańskiego, to w pierwszej kolejności chcę Ci serdecznie pogratulować – to niezwykle wartościowa decyzja, choć wiem, że jest w Tobie sporo obaw, czy sprostasz wymaganiom maturalnym.

Chętnie pomogę Ci jak najlepiej przygotować się do egzaminu! Jestem nie tylko czynnym egzaminatorem maturalnym, posiadam również uprawnienia przewodniczącej komisji maturalnej w formule matury 2023 r. Wiem jak będą wyglądać zadania na nowej maturze, jak będą oceniane, jestem też autorką zestawu przykładowych zadań do matury 2023. Na zajęciach nie tylko będziemy się uczyć hiszpańskiego, ale też dokładnie omówimy typy zadań maturalnych i przygotujemy się do jak najlepszego ich rozwiązania lub wykonania na maturze ustnej. W ramach zajęć sprawdzę też napisane przez Ciebie wypracowania.

Lekcje prowadzone są w przyjaznej, spokojnej atmosferze, w oparciu o założenia neurolingwistyki, czyli w sposób przyjazny mózgowi – to zwiększa ich efektywność i pozwala lepiej przygotować się do czekających Cię w maju wyzwań!

Zalecany czas trwania jednej lekcji to 90 minut, zwłaszcza w przypadku przygotowywania się do matury na poziomie rozszerzonym lub dwujęzycznym.

Cena za lekcję:

Zajęcia indywidualne

Zajęcia w grupie dwuosobowej

55 minut

90 minut

55 minut

90 minut

poziom podstawowy

120 zł

170 zł

70 zł/osoba

90 zł/osoba

poziom rozszerzony

120 zł

170 zł

70 zł/osoba

90 zł/osoba

poziom dwujęzyczny

150 zł

200 zł

80 zł/osoba

110 zł/osoba

Zajęcia odbywają się on line na platformie Zoom lub stacjonarnie w Siemianowicach Śląskich.

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia, masz pytania, lub wątpliwości – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Scroll to Top