Hiszpański dla samouków

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dziwne – po co samoukowi konsultacje, skoro uczy się sam? Tak naprawdę samodzielna nauka jest czasem bardzo trudna, nie zawsze przekonuje nas sposób tłumaczenia jakiegoś zagadnienia gramatycznego znaleziony na filmiku na YouTube czy w książce, czasem chcemy przećwiczyć kilka przykładów pod czujnym okiem nauczyciela, który skoryguje nasze błędy, a bywa i tak, że znajdujemy zdania skonstruowane zupełnie inaczej niż mówi reguła, której właśnie się nauczyliśmy i zupełnie nie rozumiemy dlaczego można jednak tak powiedzieć, choć mądra książka mówi, że nie można… Spędzamy potem mnóstwo czasu w internecie próbując rozwiązać nasz dylemat, a i tak często nie znajdujemy odpowiedzi na nurtujące nas pytanie.

Dlatego zachęcam do skorzystania z konsultacji dla samouka! Jak to działa? Jedna minuta konsultacji to tylko 1 zł! Dzwonisz, lub piszesz maila, umawiamy się na platformie Zoom o konkretnej godzinie, ja odpowiadam na wszystkie Twoje pytania i rozwiewam wątpliwości, a Ty płacisz po spotkaniu za tyle minut, ile wykorzystałaś/eś, np. jeśli rozmawialiśmy 5 minut to 5 zł, a jeśli 23 minuty to 23 złote. Proste, prawda?

Maksymalny czas konsultacji to 30 minut. Jeśli zagadnienie, które chcesz omówić wymaga więcej czasu, umów się na lekcję indywidualną i daj mi znać wcześniej z jakim tematem do mnie przyjdziesz, bym mogła się odpowiednio przygotować i np. znaleźć dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia.

Konsultacje odbywają się na platformie Zoom. Jeśli chcesz z nich skorzystać – zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Scroll to Top