Neurolanguage coaching® - język hiszpański

Zapraszam na pierwszą bezpłatną sesję!

Chcesz szybko nauczyć się języka hiszpańskiego, tak by efekty Twojego wysiłku były widoczne już po pierwszych zajęciach?
Jesteś osobą niezależną, lubisz, gdy pracuje się na Twoich zasadach?
Nie lubisz, gdy ktoś mówi Ci, co masz robić i jak się uczyć?
Masz jasno sprecyzowane cele w nauce?
Nie chcesz znów czuć się jak uczeń w szkole, którego jedynym zadaniem jest wypełnianie poleceń nauczyciela?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałaś/eś twierdząco, to znaczy, że trafiłaś/eś w idealne miejsce.
Neurolanguage coaching, czyli coaching językowy oparty na zasadach neurolingwistyki, to zupełnie innowacyjne podejście do uczenia języków obcych. Jestem przekonana, że przyszłość edukacji językowej będzie należeć właśnie do coachingu i neurolingwistyki. Dlaczego?

Przede wszystkim dlatego, że jest to dużo bardziej efektywny sposób nauki języka niż ten tradycyjny, który wszyscy znamy ze szkoły. Sesja z coachem językowym kosztuje wprawdzie więcej, niż lekcja ze „zwykłym” nauczycielem, ale efekty nauki widoczne są niemalże od razu, a osiągnięcie zakładanych celów to raczej kwestia miesięcy, a nie lat, dlatego w perspektywie długodystansowej na naukę języka wydaje się mniej pieniędzy.

Innym powodem jest to, że proces nauki odbywa się całkowicie na Twoich zasadach. To Ty decydujesz, czego chcesz się nauczyć, za pomocą jakich działań, ile czasu chcesz na to poświęcić i kiedy. To Ty jesteś kierowcą, a coach „jedynie” Twoim GPSem. Uczenie się jest całkowicie dopasowane do Ciebie, jak garnitur, czy suknia szyte na miarę.

Wiele osób bardzo chce uczyć się języka, ale nie chce mentalnie wracać do szkoły, do poczucia, że znowu jest się uczniem, któremu ciągle wytyka się błędy i poucza, co ma teraz robić. Jednak, by umieć wyjść z roli nauczyciela, trzeba mieć odpowiednie narzędzia i umiejętności, dlatego tak ważne było dla mnie zdobycie wiedzy i sprawności coachingowych – dzięki temu daję Ci gwarancję, że w trakcie uczenia języka hiszpańskiego nie będziesz znowu czuł/a się jak uczeń, a nauka będzie przebiegać w zgodzie z Twoim rytmem.

Rynek coachingowy jest nieuregulowany prawnie, zatem każdy może nazywać siebie coachem. Dlatego by uwiarygodnić moje działania zdobyłam akredytację International Coaching Federation oraz certyfikat Efficient Language Coaching. Wiem jak uczyć w oparciu o zasady etyki coachingowej i w sposób przyjazny mózgowi, bo taki styl uczenia to moja pasja od dłuższego czasu.

O procesie coachingu językowego można by pisać jeszcze długo, ale najlepiej przekonać się osobiście jak on wygląda. Dlatego zapraszam Cię na pierwszą sesję, która odbywa się zupełnie za darmo i nie zobowiązuje Cię do dalszej współpracy. Trwa ona między 30 a 60 minut, a jej celem jest poznanie się, określenie Twoich potrzeb językowych oraz rozmowa o tym, czego możesz spodziewać się na kolejnych spotkaniach. Po pierwszej sesji otrzymasz ode mnie kontrakt z propozycją zajęć „uszytych na miarę”. Ponieważ każdy klient ma inne potrzeby, cena za kolejne zajęcia będzie ustalona dopiero po pierwszej sesji. To tak jak z projektowaniem mebli na wymiar – dopóki wykonawca nie pozna Twojej wizji, nie jest  w stanie określić jej ceny.

Nasze spotkania będą się odbywały on line na platformie Zoom.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na darmową pierwszą sesję.

Odznaka dla Natali Dawidowskiej jako certyfikowanego coacha językowego
Natalia Dawidowska
Scroll to Top